תחומי התמחות

משרדים

החברה מספקת סטנדרט חדש לביצוע סביבות עבודה מותאמות אישית custom made, ביצוע בלתי מתפשר תוך מתן מענה מקיף הכולל ייעוץ ועיצוב משרדים מודרני ויוקרתי וביצוע עבודות גמר ושיפוצים עד מסירת מפתח, המקנים שקט אמיתי ותורמים לצמיחת הארגון, מוטיבציה ותפוקה טובה יותר של העובדים, חיזוק התדמית והמוניטין של הארגון.

מסחרי

החברה מציעה מגוון שירותים לאיתור, רכישה, עיצוב וביצוע עבודות גמר בנכסים מסחריים. השירות כולל ליווי צמוד וייעוץ אישי ומקצועי בכל שלבי התכנון, העיצוב, הבנייה, הביצוע ועבודות הגמר. שיתוף פעולה ותיאום עם האדריכלים והמפקחים. הכל לצורך חלוקה נכונה של החלל, עיצובו והתאמתו לצרכים של הלקוח.

בתי מלון

בעולם המשתנה בו נדרשים שטחי בתי מלון אשר נבנים גם בחללים של מגדלי משרדים או נכסים אחרים, החברה מציעה שירותי שיפוץ והסבה של נכסים לבתי מלון. בין אם מדובר בשיפוץ וחידוש בית מלון קיים, או הסבה של שטחי מסחר ומשרדים לחדרי אירוח אישיים וציבוריים המאפיינים בתי מלון.

מוסדות ציבור

החברה מספקת שירותי שיפוץ, הקמה ועבודות גמר עבור נכסים ציבוריים שונים, הכוללים התייחסות ישירה לצרכים המיוחדים של כל מוסד בהתאם לאפיון של הנכס והשימוש בו. כגון: בתי חולים, מרפאות, מבנים לשימוש משרדים עירוניים, מבני ספורט ואולמות לשימוש הקהילה וכיוצ"ב.