התחדשות עירונית

קבוצת פרשקובסקי עוסקת בייזום ובנייה מזה שלושה דורות. החברה הינה חברה ציבורית, ותיקה ומבוססת, נסחרת בבורסה, יוזמת ובונה בעצמה פרויקטים רבים בתחום המגורים והמסחר ברחבי הארץ ובעולם. קבוצת פרשקובסקי מקדמת גם פרוייקטים נרחבים בתחום ההתחדשות העירונית פינוי בינוי.

פרשקובסקי PRO מטעם הקבוצה, פועלת, בין היתר, בתחום חידוש בניינים, הוספת מרפסות ותמ"א 38. מטרת הפרוייקטים הינה חיזוק הבניינים, שיפוץ וחידוש החזות החיצונית של הבניינים, שיפוץ פנימי של הבניינים, הוספת מרפסות, הוספת חניות.

החברה פועלת בשיתוף פעולה עם הדיירים ומול רשויות התכנון במסגרת פרוייקטים לחיזוק מבנים ושיפור פני העיר. כל זאת באופן שמשביח את ערך הדירות ומהווה תחזוקה ושיפוץ החזות של הבניין.

החברה מקפידה על איכות, תקינות ובטיחות, תוך התחשבות בדיירים ובעובדה כי העבודות נעשות בנכסים מאוכלסים. מלוא העבודות נעשות באישור רשויות התכנון, בהתאם לתקנים והדרישות המקצועיות.

בעלי המקצוע של קבוצת פרשקובסקי, האדריכלים, המהנדסים ואנשי הביצוע, הם מהמובילים בתחומם וילוו אתכם בכל שלבי העבודה עד להשלמתה, תוך מתן דגש על עמידה בלוחות הזמנים ושמירה על סטנדרט גבוה של שירות וביצוע.

בתום העבודות מחלקת השירות והבדק של החברה תעמוד לשירות הדיירים וועד הבניין לטיפול בכל עניין.

לאור האמור, בחירה בפרשקובסקי המבוססת כלכלית, ותיקה ובעלת ניסיון של עשרות שנים ומוניטין שהולך לפניה, תבטיח לכם בנייה איכותית ברמה גבוהה, ליווי ע"י צוות מקצועי, שירות אמין ומענה ענייני לכל פנייה, באופן שיהפוך את הפרוייקט להצלחה מתחילתו ועד סופו.

לפרטים נוספים ותיאום פגישה אישית אתם מוזמנים לפנות אלינו.

דילוג לתוכן