אודות פרשקובסקי PRO

חברת פרשקובסקי PRO הינה חלק מקבוצת פרשקובסקי (לחץ לאתר) העוסקת בייזום ובנייה מזה שלושה דורות. החברה הינה חברה ציבורית, ותיקה ומבוססת, נסחרת בבורסה, יוזמת ובונה בעצמה פרויקטים רבים למגורים ומסחר באזורי הביקוש ברחבי הארץ ובעולם ומקדמת פרוייקטים נרחבים בתחום ההתחדשות העירונית פינוי בינוי.

פרשקובסקי PRO בעלת סיווג קבלני ג-5 בלתי מוגבל, מתמחה בביצוע עבודות גמר במשרדים, נכסים מסחריים ונכסים ציבוריים. השירות כולל ליווי צמוד וייעוץ אישי ומקצועי בכל שלבי התכנון, העיצוב, הבנייה, הביצוע ועבודות הגמר וכן שירותי בדק לאחר השלמת העבודות.

פרשקובסקי PRO מטעם הקבוצה, פועלת גם בתחום חידוש בניינים, הוספת מרפסות ותמ"א 38, במסגרת חיזוק מבנים ושיפור פני העיר. החברה פועלת בשיתוף פעולה עם הדיירים ומול רשויות התכנון. מטרת הפרוייקטים הינה חיזוק הבניינים, שיפוץ וחידוש חזות הבניינים, הוספת מרפסות, הוספת חניות. הכל באופן שמשביח את ערך הדירות ומהווה תחזוקה ושיפוץ החזות של הבניין.

בעלי המקצוע של חברת פרשקובסקי PRO הם מהמובילים בתחומם וילוו אתכם בכל שלבי העבודה עד למסירת מפתח, בדגש על עמידה בתקציב ולוחות זמנים, שיטות עבודה וחומרים.

אנו בפרשקובסקי PRO מחויבים להוביל אתכם בבטחה לעולם חדש של ביצוע בהתאם לתכנון תוך הקפדה על ביצוע מושלם עד מסירת מפתח ומתן שירותי בדק, לשביעות רצונכם.

הכל תחת קורת גג אחת "פרשקובסקי PRO – מצויינות בגמר"

לפרטים ותיאום פגישה אישית צרו קשר

יסודות החברה

שירות מקיף ומקצועי​

מקצוענות זה שם המשחק

Asset 14

בניה איכותית​​

סטנדרט חדש בביצוע

ותק וניסיון מוכחים​​

דורות של מצוינות בבניה

Asset 13

עמידה בתקציב ולו"ז​​

דיוק וביצוע אופטימלי

איתנות פיננסית​​​

חוסן כלכלי מוכח

Asset 15

שקיפות ואמינות​​

סינרגיה תיאום מושלם

שירות מקיף ומקצועי​

מקצוענות זה שם המשחק

Asset 14

בניה איכותית​​

סטנדרט חדש בביצוע

ותק וניסיון מוכחים​​

דורות של מצוינות בבניה

Asset 13

עמידה בתקציב ולו"ז​​

דיוק וביצוע אופטימלי

איתנות פיננסית​​​

חוסן כלכלי מוכח

Asset 15

שקיפות ואמינות​​

סינרגיה תיאום מושלם

מאיר מנכל פרשקובסקי פרו

דבר המנכ"ל

סביבת העבודה המקובלת משתנה בקצב מסחרר וזאת בהתאם לשינויים ומגמות בעולמות המסחר והעסקים. אנו רואים צורך ממשי לסביבות עבודה המאופיינות בפונקציונליות מרבית המאפשרות עבודה צוותית ושיתופית וחללים המותאמים לשימוש ורסטילי בהתאם לשינוי וצמיחה של העסק. כל זאת, לצד קו אדריכלי-עיצובי עכשווי, השואב השראה מאווירה אורבנית מחד ומחומרים ומאפיינם טבעיים מאידך.

אנו בפרשקובסקי PRO קשובים לחידושים אלו ומקדישים את מירב המאמצים בחשיבה יצירתית וחדשנית למיצוי מירבי של השטח ומתן מענה אמיתי למימוש הצורך והחזון של קהל לקוחותינו.

הנסיון הרב שצברנו כחברה המובילה בשוק הייזום והבנייה בישראל הוא בזכות אנשי המקצוע וקבלני המשנה המועסקים בחברה והינם מקצועיים ומיומנים איש איש בתחומו. וכמובן, קהל לקוחותינו, האדריכלים והמפקחים אשר יחד נבצע את העבודה באופן מושלם ומדוייק.

פרשקובסקי PRO מושתתת על יסודות של הגינות, יושרה, שקיפות ואמינות לכלל הגורמים, בחברה ומחוצה לה. אנו מחויבים להוביל אתכם בעולם המתפתח של תכנון אדריכלי למשרדים ועסקים לשביעות רצונכם.

הגעתם לפרשקובסקי PRO, מצאתם שותפים לדרך.

בברכה,                          
מאיר לוי, מנכ"ל            
פרשקובסקי PRO בע"מ

המלצות ושיתופי פעולה
קורין לוי, האדריכלית, מעצבת הפנים והמרצה, עומדת בראש סטודיו קורין משרד אדריכלים משנת 2003. המשרד מציע פתרונות יחודיים יצירתיים ומגוונים אשר מתחדשים ומתייעלים בכל עת. המשרד מתמחה ביכולתו להתאים עצמו לצרכיו וסגנונו של כל לקוח, הן בתחום הפרטי והן בתחום המשרדים, הציבורי והמסחר, וכל זאת בצורה והעיצוב הנכון והמדוייק ביותר עבור החלל.

במהלך השנים נעשו שיתופי פעולה רבים עם האדריכלית קורין לוי בפרוייקטים שונים שבנתה חברת פרשקובסקי לשביעות רצונם של לקוחות החברה.
קורין לוי
אדריכלית
טל אוחיון, אדריכל בעל ותק של 20 שנה, מתמחה בבנייה למגורים, מבני ציבור, משרדים ומסחר. במסגרת עבודתו אמון המשרד, בין היתר, על עיצוב משרדים, חללים ציבוריים, חנויות מבני מגורים, תוך ניצול מירבי של הפוטנציאל הגלום בכל פרויקט מבחינת ניצול מיטבי של החלל לכדי יצירה אדריכלית חדשנית ומקורית המבדילה כל פרויקט מסביבתו, מייחדת אותו ומעלה את ערכו.

שירותי האדריכלות של טל אוחיון מעצבים לכם חלל בהתאם לצורך והדרישות ובהתאם לקו עיצובי המותאם לכל לקוח.
טל אוחיון
אדריכל
חברת פרשקובסקי ביצעה עבורי עבודות התאמה וגמרים במרכז המסחרי בשכונת הפארק בחדרה. העבודות כללו את כלל האלמנטים הנדרשים, כגון: ריצוף, מחיצות, נגרות, מיזוג אוויר, תאורה ועוד. בין היתר עבור לקוחות קמעונאיים, קופות חולים וכו'.
השקט שלי כלקוח שמקבל מוצר מוגמר, ברמה גבוהה, בלוחות זמנים ותקציב מוגדרים מראש, תוך כדי שמירה על סביבת עבודה נקייה והקפדה על בטיחות, שווים לי הכול.

אני שמח להמליץ בחום ולברך על שרותי החברה שעומדת מאחורי הסלוגן "דורות של מצוינות".
גפן סיני
תעשיה ולוגיסטיקה
המלצות ושיתופי פעולה